Divadlo Tanec

Anton Lachky Company /Belgicko/ : The Others (Tí druhí)

So 21. októbra 2023 / 19:00

So 21. októbra 2023 / 20:30

Predstavenie uvádza MEDZISCÉNA projekt spolupráce Národného divadla Košice a Tabačky Kulturfabrik, je súčasťou programu Medzinárodného festivalu súčasného tanca –  Bratislava v pohybe. Turné Anton Lachky Company na Slovensku organizuje Asociácia Bratislava v pohybe v spolupráci s kultúrnym centrom Malý Berlín a s finančnou podporou Nadácie SPP.

Anton Lachky vytvoril hravú tanečnú kompozíciu, príbeh štyroch ľudí v zdanlivo absurdnom svete a jeho prostredníctvom nás vyzýva, aby sme začali milovať planétu Zem, aby každý z nás prebral svoj podiel zodpovednosti a prispel k jej ozdraveniu, aby naše zvyky a každodenné správanie boli ohľaduplné voči prostrediu v ktorom existujeme, lebo tak ako naše telo, aj ono má svoje limity a potrebuje žiť v rovnováhe.

VSTUP

15 € dospelý bez kupónu MEDZISCÉNA / 

12 € dospelý s kupónom MEDZISCÉNA

10,50 € detský 

Historická budova NDKE ,predstavenie bez prestávky

MEDZISCÉNA je projekt spolupráce Národného divadla Košice a Tabačky Kulturfabrik. Viac info tu: http://www.sdke.sk/sk/divadlo/medziscena-prepoji-statne-divadlo-kosice-tabacku-kulturfabrik

Kupón MEDZISCÉNA môžete získať pri návšteve vybraných podujatí v programe Národného divadla Košice alebo v Tabačke Kulturfabrik. Slúži k nákupu zľavnej vstupenky MEDZISCÉNA (- 20%) na všetky nasledujúce podujatia zaradené do tohto projektu spolupráce.