–
A sme späť Tabačka!
Už 13.9. sa môžeš tešiť na ďaľšiu rannú šálku kávy alebo mimosy s Morning Disco. Tento krát vás roztancuje kráľ slovenského hip hopu Tono S a legendary Lady Mel na mikrofóne.
Zober kamošov, rodičov, decká. O ostatok sa už postaráme my. Veď nás už poznáte:)
Vstup: 10 EUR
Ticketing and website by EventHub.fm