aktuality – 29. apríla 2020

Ďakujeme za spoluprácu Autospol Vlasatý

Tabačka Kulturfabrik a Autospol Vlasatý v minulom roku rozbehli netradičnú vzájomnú spoluprácu. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že predajca áut  a kultúrna inštitúcia nemôžu nájsť spoločnú reč – opak sa stal pravdou.  Autospol Vlasatý nám v  januári 2019 zapožičal 7-miestny Nissan NV200. Ten sa po aplikácii víťazného návrhu polepu z dielne Zážitkových stien stal  estetickou a vysoko funkčnou súčasťou kultúrneho centra 🙂

Za takmer rok a pol, počas ktorého nám bol Nissan NV200 k dispozícii, slúžilo auto nie len potrebám Tabačky, ale aj jej komunite. O pohodlie na cestách sa postaral napríklad dievčenskej kapele debutujúcej v Tabačka Records Business Marmaid, ktorá na Nissane NV200 od spoločnosti Autospol Vlasatý vyrazila na turné.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu a výzvy pred ktorými všetci stojíme, či už ide o súkromný alebo tretí sektor sektor prišiel čas vzájomnú spoluprácu ukončiť. Bolo nám cťou spolupracovať s firmou Autospol Vlasatý, ďakujeme za ústretovosť majiteľov a ich vizionársky postoj k možnostiam spoločnej spolupráce.