aktuality – 15. februára 2019

Grafická súťaž

Tabačka Kulturfabrik v spolupráci s Autospol Vlasatý vyhlasujú grafickú súťaž!

Na Slovensku sa zdieľanie áut (car sharing) len rozbieha, Tabačka Kulturfabrik a spoločnosť  Autospol Vlasatý sa však rozhodli vzájomnou spoluprácou podporiť túto efektívnu formu zdieľanej ekonomiky. Od januára 2019 sa dohodli na ročnom zapožičaní 7-miestneho Nissanu NV200. Spoločnosť Autospol Vlasatý sa okrem iného venuje predaju osobných automobilov značky NISSAN a SEAT a servisu motorových vozidiel ŠKODA, NISSAN a SEAT .

Pre japonskú značku Nissan je zároveň jediným autorizovaným servisom elektrovozidiel v Košickom kraji. Nakoľko firma cíti zodpovednosť voči životnému prostrediu rozhodla sa pre spoluprácu s Tabačkou v podobe carshareingu. Táto spolupráca spočíva v ročnom zapožičaní vozidla, ktoré bude slúžiť potrebám Tabačky, ale v rámci rôznych eventových a marketingových aktivít aj komunite Tabačky. Konateľ spoločnosti Ing. Igor Vlasatý zároveň naznačil, že hoci v súčasnosti ide o auto s naftovým motorom, v budúcnosti ho možno nahradí nový elektrický van E – NV200.

 

Pri tejto príležitosti sa Tabačka Kulturfabrik v spolupráci s Autospol Vlasatý rozhodli vyhlásiť grafickú súťaž. Zadanie tejto súťaže je prosté. Ide o vytvorenie grafického návrhu na polep auta. Téma je pri tom voľná.

 

Lákavú odmenu pre víťazný návrh predstavuje ročná permanentka pre 2 osoby od Tabačky Kulturfabrik a bezplatné zapožičanie vozidla NISSAN QASHQAI na víkend s plnou nádržou od AUTOSPOL VLASTÝ. Víťazná grafika bude realizovaná v podobe celopolepu spoločnosťou SEDEM.

 

Pravidlá súťaže:

  • téma je voľná, no je nutné zapracovať do navrhovanej grafiky logá spoločností Autospol Vlasatý a Tabačka Kulturfabrik
  • každý účastník súťaže môže poslať maximálne 1 návrh
  • návrh je nutné zapracovať priamo na “modelové auto”
  • po uzavretí prvého kola (1.3.2019) budú návrhy zverejnené na facebook stránke Tabačky Kulturfabrik
  • z týchto návrhov vyberie odborná porota tri návrhy do druhého kola
  • v druhom kole z tejto trojice víťazí grafika s najväčším počtom označení “páči sa mi to”

Materiály na stiahnutie:

 

Svoje návrhy vo formáte .jpg zasielajte na e-mail: filip@tabacka.sk do 15.3.2019 (20:00).