aktuality – 05. augusta 2018

Hľadáme profíkov!

HĽADÁME PROFÍKOV!

Za bar, na rajón, do kuchyne. Hľadame ľudí, ktorých práca v gastre baví. Nástup ihneď!

Ľudí, ktorí majú profesionálny a pozitívny prístup, radi sa vzdelávajú v oblasti gastronómie a posúvajú sa ďalej. Ľudí, ktorí sa s radosťou starajú o zákaznikov, radi s nimi komunikujú a dokážu nájsť pre každého to, po čom jeho srdce priahne. Ľudí, ktorí sa dokážu vynájsť, ktorí dokážu efektívne a pohotovo riešiť vzniknuté situácie a vždy hľadať to najlepšie riešenie pre zákazníka.

Ľudí, ktorí vnímaju svoju prácu ako poslanie, nie ako nutnosť. Ľudí, ktorí svojím prístupom a chovaním dokážu vytvoriť zákazníkovi nie len dobrý pocit, ale doslova zážitok, kvôli ktorému sa bude rád vracať späť. Za vami. Ľudí, ktorí každý úkon, ktorý spravia, robia dôkladne a poctivo aj po tisíci raz. Ľudí, ktorí sa radi inšpirujú a ktorí kritiku prijímajú ako ponaučenie a novú výzvu ako sa zlepšiť.

Požadujeme:

Hlavný barman/ka: – prax barmana min. 2 roky – skúsenosť a schopnosť riadiť práce za barom a ľudí v bare a na rajóne – pokročilá komunikačná schopnosť – znalosť svojho oboru, flexibilita, šikovnosť a kreativita – schopnosť pohotovo reagovať na nečakané zmeny dokonalý prehľad o dianí na prevádzke – tovaroznalectvo – samostatnosť – chuť učiť sa – chuť pracovať v nezávislom kultúrnom centre – anglický jazyk podmienkou

Barista/tka: – prax barmana/ky, čašníka/čky min. 1 rok – pokročilá komunikačná schopnosť – znalosť svojho oboru, flexibilita, šikovnosť a kreativita – schopnosť pohotovo reagovať na nečakané zmeny – dokonalý prehľad o dianí na prevádzke – tovaroznalectvo výhodou – samostatnosť – chuť učiť sa – chuť pracovať v nezávislom kultúrnom centre – anglický jazyk výhodou

Ponúkame:

  • prácu v najväčšom nezávislom kultúrnom centre v strednej Európe.
  • možnosť zažiť veľké množstvo kultúrnych podujatí od koncertov a párty, cez vernisáže, divadelné predstavenia až po workshopy a komunitné akcie.
  • práca v dynamickom prostredí, kde žiaden nový deň, nie je ako ten predtým.
  • možnosť získania rozsiahlych skúsenosti v oblasti gastronómie, vďaka širokému zameraniu Tabačky. Od bežných dní, cez stredné a veľké eventy, firemné akcie, festivaly, gastro eventy, až po akcie pre deti a najmenších alebo rôzne druhy workshopov a vzdelávacích programov.
  • možnosť učiť sa a kariérne rásť.
  • možnosť účastniť sa na školeniach, ochutnávkach a gastro výletoch za tými najlepšími produktami v okolí.
  • zaujímavé platové ohodnotenie: hlavný barman/ka, čašník/čka, pomocný barman/ka, kuchár/ka – minimálna mzda + variabilná zložka – ohodnotený na základe podielu z tržby.

Svoje životopisy s fotografiou zasielajte na:

Bar: peterr.bucko@gmail.com

Viac informácií o pozíciách na osobnom pohovore.