aktuality – 20. apríla 2020

Hladných a smädných vás nenecháme

Ako už isto viete kultúrne centrum Tabačka ostalo v týchto dňoch prázdne. Avšak jeho bezprostrednou súčasťou je aj náš Bar a Bistro Tabačka, ktoré prevádzkuje partnerská organizácia. Je nám veľmi ľúto, že nemáme možnosť stretnúť sa s vami na koncerte, v divadle či galérii, ale hladných a smädných Vás nechať nechceme a tak sme sa v súlade s opatreniami proti šíreniu Covid-19 pustili do dočasnej provizórnej prevádzky.

Náš partner Bistro Tabačka funguje v režime donášky a výdajného okienka už niekoľko týždňov. Pridanou hodnotou práce nášho partnera  je, založenie a súčinnosť s iniciatívou Energia hrdinom. Projekt Energia hrdinom je nezávislou iniciatívou Visit Košice a lokálnych reštaurácií, ktorej cieľom je podporiť bojovníkov proti koronavírusu a zároveň zachrániť gastro-scénu, ktorá sa kvôli aktuálnej situácii ocitla v existenčnej kríze. Viac  info o projekte na www.energiahrdinom.sk  

Ako na objednávku z Bistra Tabačka?

Existujú dve možnosti:

Drive in:

  • vyber si z menu na www.tabacka.sk
  • objednaj telefonicky na 0907 548 586
  • príď si pre objednávku pešo alebo autom pred Tabačku, kde ti objednávku podáme

Donáška :

  • objednaj si menu cez www.bistro.sk alebo cez appky Bolt Food / Bistro.sk
  • objednávku ti bezkontaktne doručí kuriér

 

Bar Tabačka spustil výpredaj barových zásob pred pár dňami. Kúpou ľubovoľného nápoja z barových zásob môžeš podporiť svojho obľúbeného barmana a chod baru v Tabačke Kulturfabrik, ktorý je za normálnych okolností srdcom centra a miestom stretnutí pred či po návšteve kultúrneho podujatia. 

Ako na objednávku z Tabačka baru?

  1.       Vyber si nápoj z nášho nápojového lístka
  2.       Pošli svoju objednávku na zavlazovanie@tabacka.sk alebo si objednaj na tel. čísle +421 950 768 704 
  3.       Po obdržaní objednávky ti Katka z baru Tabačka tvoj tovar nachystá na vopred dohodnutý deň a hodinu.
  4.       Vyzdvihni si objednávku vo výdajnom okienku – výdajné okienko bude k dispozícii pred vstupom do Tabačky, každý štvrtok a piatok od 19:00 h. do 21:00 h.

 

Prajeme vám veľa zdravia a sily v týchto dňoch, vaša Tabačka Kulturfabrik.