Lovely food

Lovely Food je malá firma, ktorá s láskou vyrába chutné džemy, sirupy, zaváraniny, kečup a iné dobroty. Medzi ich produktami nájdete aj sušené bylinky, sušené hríby, bylinkové zmesi. Zakladajú si na kvalitnej a poctivej výrobe. Milujú prírodu, poctivé veci.

Ľubica Kochanová, grafická dizajnérka, objavila vášeň vo varení, ktoré prepojila so svojou dizajnérskou prácou a vznikla tak značka Lovely Food.

 

Lovely Food je malá firma, ktorá s láskou vyrába chutné džemy, sirupy, zaváraniny, kečup a iné dobroty. Medzi ich produktami nájdete aj sušené bylinky, sušené hríby, bylinkové zmesi. Zakladajú si na kvalitnej a poctivej výrobe. Milujú prírodu, poctivé veci. Možno aj preto sa rozhodli vstúpiť do segmentu zdravých, chutných a prémiových potravín. Všetko, čo robia, je z čistého ovocia a zeleniny, byliniek či lesných plodov. Do svojich produktov nepridávajú žiadne éčka, konzervanty, dochucovadlá, ani koncentráty. Zdrojom pre ich suroviny sú slovenská príroda a lokálni pestovatelia. Ak ale musia siahnuť po ovocí, ktoré u nás nerastie alebo nie je jeho sezóna, nakupujú iba BIO kvalitu.

Kontakt:

Tel.: +421 948 636 642

Email: lubica@lovelywork.sk

Web

Facebook

Instagram