aktuality – 22. mája 2019

Slovensko je od roku 2004 hrdým členom Európskej únie. S radosťou môžeme konštatovať, že sa oproti minulosti máme lepšie (môžeme slobodne cestovať, vďaka eurofondom rekonštruujeme školy, či nemocnice…). No aj napriek tomu považujeme za nesmierne dôležité apelovať na občanov Slovenskej republiky, aby predišli k volebným urnám a svojim hlasom ovplyvnili naše ďalšie fungovanie v Európskej únii.

 

Už túto sobotu si Slováci vyberu 14 nových poslancov, ktorý budú reprezentovať Slovensko v Európskom parlamente. Záleží nám na tom, byť plnohodnotným členom európskej únie a taktiež si uvedomujeme povinnosti vyplývajúce z demokratického fungovania spoločnosti. Touto cestou Vás vyzývame k účasti na sobotňajších voľbách, ktoré sú pre nás v aktuálnej politickej situácii nesmierne dôležité! Nedovoľme vyhrať popupulistom s lacnými sľubmi, či fašistom s nenávistnou rétorikou. Budeme veľmi vďačný ak toto posolstvo budete šíriť ďalej, medzi svojich blízkych.

 

Viac informácií o eurovoľbách sa dozviete v priložených online novinách: https://zaslusneslovensko.sk/volime-si-europu/?fbclid=IwAR0xth0QBfF_zuouOdSMTKKm2DTbVc6UWTCkW-vNbAQkGf6lbHLLrFzihZU