aktuality – 03. mája 2021

Tvoríme Tabačku: Barbara Denciová (rozhovor)

Meno: Barbara

Pozícia: PR asistent

V Tabačke od: 2019

 

Predstav sa piatimi vetami:

Ahoj. Volám sa Barbara. Ešte pár týždňov (snáď) som študentkou jednoodborovej estetiky. V Tabačke mám na starosti offline PR a TBCK podcast. Okrem toho mám rada umenie, módu a pekné veci vo všeobecnosti.

 

Ako si sa dostala k práci v Tabačke?

K práci v Tabačke som sa dostala klasicky cez inzerát. Predtým som už stážovala na PR oddelení v pražskom kultúrnom centre Meetfactory a hľadala som podobnú prácu v Košiciach, nakoľko som sa tu kvôli dokončeniu školy musela vrátiť. Rozhodla som sa preto na inzerát reagovať a ešte v ten deň mi zavolal Peťo Radkoff, aby ma pozval na pohovor. Potom už nasledovalo iba dlhé čakanie na rozhodnutie a veľmi rýchly nástup do práce. 

 

Ako vyzerá tvoj bežný pracovný deň?

Hneď po zobudení chytám do ruky telefón, scrollujem instagramom, pijem kávu a pozriem si pracovný e-mail. Následne si zacvičím a okolo 10/11 prichádzam do Tabačky. Potom je to už každý deň iné. Niekedy viac o komunikácii s médiami, niekedy sú to skôr interné meetingy, alebo napr. nahrávanie podcastu.

 

Čo najčastejšie robíš, ak práve nie si v práci?

Momentálne venujem najviac svojho času asi písaniu diplomovky. Verím, že už čoskoro to vystrieda cestovanie, príjemné letné večery pri drinku s kamoškami, koncerty, festivaly a ak nie to tak by som sa veľmi rada začala učiť nejaký nový jazyk.

 

Ktorú časť práce / konkrétnu úlohu stále odsúvaš, až ju robíš na poslednú chviľu?

Musím sa priznať, že bez ohľadu na to, že si toto pravdepodobne prečítajú moji nadriadený takú činnosť nemám. Väčšinou sa snažím takéto úlohy riešiť ako prvé, aby som od nich mala čo najskôr pokoj.