aktuality – 09. marca 2021

Tvoríme Tabačku: Lesana Sovičová (rozhovor)

Meno: Lesana

Pozícia: Produkčná

V Tabačke od: 2020

 

Predstav sa piatimi vetami:

Ahojte, volám sa Lesana. Som stále pomerne mladá. Každý deň sa rada niečo nové naučím. Veľa sa smejem a mám dvoch potkanov. 

 

Ako si sa dostala k práci v Tabačke?

To je sranda, lebo pár mesiacov predtým ako bol zverejnený inzerát na pozíciu produkčného, som si povedala, že by som chcela túto prácu skúsiť, ale nevedela som kde v Košiciach by som sa k tomu vedela dostať. Potom som zbadala spomínaný inzerát a povedala som si, že by ma to asi bavilo a chcem to skúsiť. 

 

Ako vyzerá tvoj bežný pracovný deň?

Bežný pracovný deň za bežných podmienok, ktoré momentálne nemáme väčšinou vyzerá tak, že prídem do Tabačky, stretnem sa so Slávkom (hlavný produkčný), povieme si plán k eventu a rozdelíme si úlohy. Vždy je to na našej dohode a o tom ako sa cítime, či sa niekto cíti skôr na office prácu, alebo chce ísť viac do terénu. 

 

Čo najčastejšie robíš, ak práve nie si v práci?

Behám po sekáčoch, cvičím jógu, pozerám si rôzne prednášky od rôznych indických guruov a hlavne sa snažím dať tomu svojmu životu iný rozmer ako len fyzický. 

 

Na prípravu ktorého eventu najradšej spomínaš?

LIKE festival bol super a konkrétne koncert Málikovej a Bert & Friends. To bol veľmi príjemný event, veľmi príjemný ľudia, celá zostava od organizátorov až po účinkujúcich.