Nealko nápoje

Coca cola, coca cola zero, fanta, kinley, kinley ginger, sprite

2,70 €

0,33l fľaša

Coca cola, coca cola zero, kinley, sprite

0,65 €

0,1l čapované

Coca cola, coca cola zero, kinley, sprite

2,50 €

0,45l čapované

cappy /hruška, jablko, jahoda, multivitamín, pomaranč/

2,70 €

0,25l fľaša

natura /perlivá, jemne perlivá, neperlivá/

2 €

0,3l fľaša

romerquelle lemongrass

2,60 €

0,33l fľaša

romerquelle jemne sýtená

3,90 €

0,75l fľaša

red bull /energy drink, zero, tropical

3,50 €

0,25l plechovka

mate mate 0,5l fľaša

3,80 €

Nový typ zdravého energetického nápoja. Výhodou Mate Mate je, že sa vyrába z čaju Yerba Mate, ktorý sa pestuje v tradičných pestovateľských oblastiach v Južnej Amerike. To znamená, že nápoj podporuje udržateľné poľnohospodárstvo a pomáha chrániť tradičné spôsoby života tamojších komunít. Tento nápoj obsahuje iba prírodné zložky, až na farbivo. Na druhú stranu neobsahuje žiadne dochucovadlá, ktoré sú bežné v obyčajných energetických nápojoch. Okrem toho, obsahuje iba veľmi malé množstvo cukru, čo znamená, že nezvyšuje hladinu cukru v krvi tak rýchlo ako iné nápoje. Mate Mate nápoje majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred škodlivými voľnými radikálmi a tým prispievajú k zdraviu. Okrem toho, Yerba Mate má priaznivý vplyv na trávenie a môže pomôcť zlepšiť metabolizmus, čo prispieva k zdravšiemu životnému štýlu.

matcha seicha grapefruit 0,33l fľaša

3,20 €

Osviežujúci perlivý drink z macerovaného čaju Matcha s vitaminom C. Charakteristická zelená farba čaju zostáva – bublinky, limetka a grep sa s ním geniálne miešajú v každom oku Seiche. Pre výrobu mletého čaju Matcha sú použité iba lístky z prvého zberu.

mellos /borievka-chilli, ruža-ibištek, klitória-koriander, tymián-mäta/ 0,33l fľaša

3,30 €

Remeselné limonády Mellos prinášajú chute vytvorené nezvyčajnými kombináciami. Mellos je súhra na prvý pohľad nezlúčiteľných byliniek a kvetového medu dodávaného od lokálnych včelárov, ktorá prináša nové a nekonvečné príchute do sveta sýtených limonád.

džbán mäta-citrón

1,90 €

1l

miešané limonády podľa ponuky

4,10 € / 7,10 €

0,4l / 1l